Київ відвідали A-HA

Через три роки після останного візиту до України у 2003 році норвезький гурт А-НА повернувся до своїх українських шанувальників. 26 та 28 жовтня музиканти дали два концерти: у Києві та Дніпропетровську в рамках свого осіннього російсько-українського турне в підтримку нового альбому «Analogue». «Analogue» - восьмий в дискрографії групи студійний альбом. Новий матеріал музикантів - це квінтесенція всього того, за що мільйони прихильників по всьому світу полюбили гурт: тонкі вишукані мелодії, витончена лірика та м'які мотиви. Самі музиканти характеризують свою нову роботу як "танцювальна музика для душі". З моменту появи на світ в кінці 2005 року диск розійшовся тиражем в 2,5 мільйони екземплярів по всьому світу.

За рівнем технічного забезпечення виступ гурту відбувся в найкращих традиціях європейських концертних майданчиків завдяки першокласному обладнанню компанії "SENDI" та високому професіоналізму її працівників. Про рівень організації, технічне забезпечення та загальне враження від України читайте в інтерв'ю зі звукорежисером гурту A-HA >>>

Дещо про українську історію та сьогодення A-HА в Україні:

Вперше в Україні гурт виступав декілька років тому, у Палаці "Україна". Тоді А-НА не викликали стільки овацій та емоцій у киян, як цього разу. Всім, власне, відомо, що Палац "Україна" не розрахований на повноцінне сприйняття гурту: акустика залу передбачає хіба що гарну фонограму і яскраве шоу, ніж насолоду грою музікантів-професіоналів. Приблизно такі спогади залишились після першого візиту А-НА до України.

А от у Палаці спорту усе було по-іншому. Цікавим було оформлення сцени: фоном для музикантів слугувала велика конструкція, створена з тисяч маленьких ліхтариків, які світили за принципом «що співають, те й бачать»: або ж це були слова з пісень, або епізоди різних виступів гурту, або якість милі оку силуети, яким, очевидно, присвячені деякі композициії. Перед входом до залу кожий меломан отримав брошюру з текстами відомих пісень А-НА, аби на всякий випадок не почувати себя, як то кажуть, «не в своїй тарілці», і підспівувати улюбленому гурту. Проте саме тоді, коли гурт виконував свої хіти, ніхто навіть не дивився в ці брошюрки, проте співали усі. Зрештою, хто ж тепер не знає мелодичної «Celice», душерозриваючої «Crying in the Rain», а тим паче вишуканої «Summer moved on»?! Хто зна', можливо, ще наші діти коли-небудь заспівають «Take on me», як це колись робили наші батьки. Дехто взяв навіть з собою норвезький прапор, аби підтримати колектив.

Приємно було відмітити, що недивлячиcь на свій вже немолодий вік, музиканти А-НА були на висоті, їх енергія заряджала всіх довкола. Напевне, невдоволених не зосталось. А це найголовніше для музикантів! А вже хто дуже хотів, зміг навіть поспілкуватись з А-НА після концерту прямо в їхньому автобусі. Таких зібралось небагато, причому різного віку. Напевне, ніхто не вірив, що таке можливо. А, можливо, достатньо було й самого концерту.

Інтернет про виступ A-HA в Україні:

"Концерт був відмінним. Що приємно вразило - всі пісні виконувались вживу. Прекрасний звук і виконання". (http://www.obozrevatel.com/news/2006/10/27/142156.htm).

"А от в Палаці спорту все було чудово – відмінний звук, найкращі пісні, взаємна віддача музикантів і шанувальників". (http://musictime.com.ua/?v=viewevents&id=20)

"Другий за рахунком приїзд до Києва норвезького гурту a-ha був відмічений якісним європейським шоу і аншлагом в Палаці спорту".
(http://www.kommersant.ua/doc.html?DocID=717625&IssueId=35763)


 

Copyright Sendi ltd, 2006