Київ відвідали A-HA

Інтерв'ю зі звукорежисером гурту A-HA

Одразу після завершення концерту А-НА в Києві коротко прокоментувати цю подію погодився звукорежисер гурту. Перш за все, нам було цікаво дізнатись його думку, як досвідченого та знаючого спеціаліста, що не перший рік працює з гуртом, про якість звуку, наданого компанією SENDI, та про рівень відмінностей між концертами такого рівня в Європі та в Україні. Результатами розмови ми були загалом задоволені. Свен, вочевидь, також.

Sendi: Свен, чи вперше Ви в Україні?

Sven: Ні, це мій другий візит до України в якості звукорежисера гурту. Вперше це було у 2003 році, саме незадовго до того, як Україна виграла Євробачення. Гурт дав тоді два концерти.

Sendi: Чи відчули ви різницю між двома цими візитами, зокрема, за рівнем звукового обладання та наданих послуг?

Sven: Минулого разу я приїздив з дещо іншим обладнанням, простішим, і все одно тоді це викликало певні труднощі з української сторони. Цього разу я привіз з собою тільки свій пульт, а решту обладнання надала ваша компанія. І, що особливо приємно, це саме та система MILO, якою я звик користуватись, і якою користуюсь вже більше 20 років.

Sendi: Чи виникали якісь проблеми у процесі роботи?

Sven: Фактично, не було особливих проблем. Мені подобається, що ви можете надати для роботи техніку, яку використовують на кращих концертних майданчиках Європи: в Лондоні, Парижі, в США. Все просто: я лише підключаю апаратуру за звичною системою і починаю працювати. Це значно спрощує завдання. І, думаю, не лише мені.

Sendi: Я так розумію, загалом Ви задоволені рівнем, на якому відбувся концерт?

Sven: Більше ніж! Я дуже задоволений. Усе відбулось простіше і спокійніше, ніж я міг собі уявити.

Sendi: Дякую за те, що відповіли на наші питання і за Вашу роботу. Щасти Вам.

Sven: Ви - молодці. До зустрічі.

Фото та інтерв'ю: О. Дрік

Дивіться унікальні фотографії з виступу гурту A-HA в Київському Палаці спорту >>>

 

 

 

 

Copyright Sendi ltd, 2006