Про компанію:

Компанія "SENDI Ltd." - це прокатна компанія, що надає послуги з аренди і комплексного технічного сервісу звукового обладнання і сценічних конструкцій для будь-якого типу шоу-заходів: від корпоративних вечірок до концертів у Палаці спорту, на площах, стадіонах, полігонах тощо.

SENDI була заснована колишнім музикантом, продюсером і організатором міжнародних фестивалів (включно зі "Слов'янським базаром" у Вітебську, 1992-1995), нині її Керівним партнером та Генеральним директором Моколою Дріком на початку 1996 року в Києві, Україна.

Ми впевнені, що високий професіоналізм, досвід і тільки найкраще обладнання забезпечить успіх будь-якого заходу. Тому, з моменту свого заснування і протягом 14 років успішного функціонування компанія SENDI орієнтується на останні досягеннаня в інсдустрії професійного обладання і задоволення максимально високих вимог до якості звучання систем звукового підсиленння та поліваріантності сценічних конструкцій.

Для досягнення найвищої якості звукопідсилення SENDI працює виключно з брендами світового рівня: Meyer Sound, DiGiCo, Yamaha, Klark Teknik тощо.

ЗВУК >>>

SENDI стала першою українською компанією, що забезпечує побудову систем звукопідсилення за допомогою лінейних масивів Milo від Meyer Sound, США. Наш досвід роботи з цими системами довів правильність цього вибору з точки зору якості звукопідсилення та унікальної надійсності самих систем. Вони чудово зарекомендували себе під час роботи в різних, іноді екстремальних умовах. Так, під час подій "Помаранчевої революції" (2004) встановлена на Майдані Незалежності в м. Києві система звукопідсилення відпрацювала в цілодобовому режимі у вкрай несприятливих умовах (у сніг, дощ, при коливаннях температури від +3 до -15 С) 41 добу без відключення компонентів системи (гучномовців, моніторів, пультів тощо).

Придбання цифрового пульта DiGiCo D5 стало ще одним кроком вперед на шляху до покращення якості і чистоти звуку та розширення сервісних можливостей для роботи на сольних концертах і, особливо, на різноманітних музичних фестивалях.

Клієнтам пропонується широкий спектр обладнання, що дозволяє забезпечити будівництво і монтаж систем звукопідсилення практично будь-якого рівня складності для проведення одночасно декількох заходів із повним сервісом.

SENDI надає в аренду конструкції Layher і Prolyte (на базі сценічно-дахових систем Prolyte LT Roof і ARC Roof), які не мають аналогів в Україні, а також інші сценічні модулі для задоволення будь-яких конструктивних вимог.

СЦЕНА >>>

Традиційно орієнтуючись на останні досягнення індустрії професійного обладнання, компанія пропонує своїм клієнтам послуги з побудови і стандартних критих сценічних комплексів, і ексклюзивних індивідуальних проектів будь-якого розміру та конфігурації для різноманітних шоу-заходів.

Сьогодні 14-річна перевірка лідерством на ринку прокатного обладнання і робота зі світовими зірками як в Україні, так і за кордоном дозволяє нам і нашим клієнтам стверджувати, що SENDI - часто єдина компанія в Україні, технічні можливості якої дозволяють задовольнити найбільш вимогливі райдери.

SENDI: професійний звук і сцена - Вам сподобається працювати з нами!

Наші контакти::

 

офіс:

Україна, м. Київ, вул. Михайла Грушевського 30/1

тел./факс: +38044 5017991

 

продакшн менеджер:

e-mail: Сергій Цесаренко

тел.: +38050 3812424

 

менеджер з міжднародних зв'язків:

e-mail: Світлана Новікова

тел.: +38050 4693450

 

генеральний директор:

e-mail: Микола Дрік

 

Вам сподобається працювати з нами!

 
 
 
Copyright Sendi ltd, 2005-2011